Oferta pracy

Programista robotów i sterowników PLC

PROCOM SYSTEM S.A.

Północna 15/19

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji na sterownikach PLC

  • tworzenie aplikacji na kontrolerach robotów przemysłowych

  • tworzenie aplikacji HMI

  • uruchamianie i wdrażanie aplikacji

  • praca z dokumentacją techniczną

  • raportowanie postępu prac

  • uczestnictwo w przygotowywaniu ofert techniczno-handlowych

  • kontrola jakości wykonywanych i powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika)

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość budowy i programowania sterowników PLC firmy Allen-Bradley, Beckhoff, Siemens oraz Mitsubishi Electric lub innych

  • znajomość programowania robotów przemysłowych firmy STAUBLI, FANUC, KUKA, Mitsubishi Electric lub innych

  • znajomość tworzenia aplikacji HMI

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki i robotyki

  • gotowość do podróży służbowych w Polsce i za granicę (uruchamiania wytworzonej aplikacji)

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia SEP

  • wewnętrzna motywacja i zaangażowanie do wykonywania zadań

Mile widziane

  • konfiguracji i uruchamiania systemów wizyjnych

  • znajomość systemów i układów bezpieczeństwa – skanery 3D, kurtyny świetlne itd.

  • umiejętność wykonania analizy ryzyka stanowiska zrobotyzowanego.

  • standardów branżowych i doświadczenie w branży spożywczej, farmaceutycznej lub motoryzacyjnej

To oferujemy

  • różnorodną i ciekawą pracę przy wdrażaniu innowacyjnych projektów

  • współpracę z profesjonalnym i kreatywnym zespołem

  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji

  • bogaty pakiet benefitów

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie nauki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Czekamy na Twoją aplikację!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

PROCOM SYSTEM działa na polskim i zagranicznym rynku od 1989 roku, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji,

autorskich aplikacji informatycznych oraz rozwiązań hydroekologicznych.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie cyfryzacji dla największych przedsiębiorstw energetycznych i przemysłowych w Polsce i za granicą.

Nasza kadra stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego w pracy na rzecz wielu gałęzi przemysłu z entuzjazmem oraz świeżym spojrzeniem młodych inżynierów.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.procomsystem.pl

Przewiń do profilu firmy