Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista robotów przemysłowych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Delta Automation Sp. z o.o.

    Dynamicznie rozwijająca się firma Delta Automation Sp. z o.o. z ugruntowaną pozycją na rynku oraz posiadającą bardzo dobre opinie od swoich klientów oraz pracowników, poszukuje kandydatów na stanowisko "Programista Robotów". Posiadamy swoje biuro, dwie hale oraz Centrum Szkoleniowo Badawcze w Katowicach przy ulicy Porcelanowej 60. Firma zatrudnia obecnie około 36 osób. Projekty swoje realizujemy na fabrykach : Volvo, Mercedes, VW, Audi, BMW, Opel, Skoda, itp. Realizujemy projekty w biurze tzw. offline, w środowisku Proces Simulate/Robcad oraz projekty uruchomieniowe u klienta końcowego tzw. online. Firma zajmuje się projektowaniem i uruchomieniami kompletnych linii technologicznych, które służą do produkcji samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Realizujemy również projekty w innych branżach, ale stanowią one mniejszość. Firma wyposażona jest we własne roboty przemysłowe KUKA oraz ABB, na których tworzymy różnego rodzaju aplikacje oraz prowadzimy szkolenia z zakresu robotyki.

    Stawiamy na silny rozwój wchodząc w inne branże np. produkcyjne, szkolenia, systemy wizyjne (posiadamy smart kamery), spawalnictwo (MIG/MAG, źródła : Lincoln oraz Fronius). Poszukujemy kandydatów do pracy na miejscu w Katowicach jak i na delegacje zagraniczne.

    Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.

    Miejsce pracy: Katowice (okolice)

    Opis stanowiska:

    Praca polegać będzie głównie na konfiguracji, programowaniu i uruchomieniu robotów przemysłowych pracujących w liniach zautomatyzowanych. W zależności od projektu, kandydat również może być odpowiedzialny za programowanie robotów offline w środowiskach Robcad, Process Simulate lub Delmia. Poszukujemy również kandydatów do pracy w Katowicach. Najbardziej optymalny kandydat to osoba elastyczna, chętna na wyjazdy oraz do pracy na miejscu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, ewentualnie średnie poparte doświadczeniem w branży
    • Mile widziane osoby z utrzymania ruchu z branży automotive lub pokrewnej, znających się na zagadnieniach z dziedziny robotyzacji,
    • Znajomość programowania robotów KUKA lub/i Fanuc lub/i ABB lub/i inne,
    • Znajomość języka obcego: angielski, niemiecki (opcjonalnie) na poziomie swobodnej komunikacji,
    • Otwartość do wyjazdów służbowych,
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Bardzo ciekawą i rozwojową pracę,
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - najwyższe na rynku Polskim (premie, dodatki)
    • Szkolenia z dziedziny robotyki,
    • Szkolenia ze standardów programowania
    • Bardzo dobre warunki socjalne,
    • Laptop, telefon, samochód służbowy (na wyjazdy i czas pobytu),
    • Bardzo miła atmosfera w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Proszę o wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj z załączoną treścią:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"