Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Robotów Przemysłowych

AUTOROBOTICS sp. z o.o.

4 70012 700 brutto / mies.
  • Dworcowa 38A, Knurów
    Knurów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Dworcowa 38A

Knurów

Twój zakres obowiązków

  • programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc

  • prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta

  • realizacja projektów za granicą

  • opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych

  • dozór pouruchomieniowy

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca pracę za granicą

  • pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę

  • Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie techniczne (automatyk, robotyk, elektronik)

  • doświadczenie w branży automotive

  • znajomość innych języków obcych

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność organizacji czasu pracy

To oferujemy

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji i robotyzacji

  • możliwość pracy w międzynarodowych koncernach samochodowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • szkolenia z programowania robotów przemysłowych: Abb, Kuka i Fanuc

  • początkowo 3 miesiące okresu próbnego, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony

O nas

Firma Autorobotics Sp. z o.o. jest zespołem doświadczonych specjalistów zajmujących się programowaniem robotów przemysłowych oraz sterowników PLC o ugruntowanej pozycji na rynku. Bazując na długoletnim doświadczeniu realizujemy zlecenia w kraju jak i poza jego granicami. Nasi klienci to zakłady motoryzacyjne wiodących producentów światowych (m.in. Volkswagen, Audi, Skoda, BMW, Mini, Mercedes, Opel). Odwiedź naszą stronę internetową: autorobotics.pl