Programista Robotów Przemysłowych

  • łódzkie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 21.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 20.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Masz doświadczenie w programowaniu robotów?
    Jesteś gotowy na nowe wyzwania?
    Dołącz do InPro electric!

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Praca w systemie delegacyjnym na terenie Europy i Świata

    top

    Obowiązki:

    • programowanie robotów online.

    Co jest dla nas ważne?

    • minimum 3 letnie doświadczenie w przemyśle samochodowym,
    • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych – warunek konieczny,
    • czynne prawo jazdy kategorii B,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

    Oczekujemy:

    • znajomość programowania robotów przemysłowych takich jak: Kuka, ABB, FANUC lub inne,
    • znajomość jednego ze standardów w branży AUTOMOTIVE (VW, Daimler, BMW, OPEL, …).

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia, dodatkowo rozliczenia za delegacje, nadgodziny, premie roczne,
    • pracę w międzynarodowym zespole w światowych koncernach samochodowych,
    • zapewniamy rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i certyfikowane,
    • prywatna opieka medyczna, ubrania robocze, narzędzia, komputer, telefon, zakwaterowanie w delegacjach, opiekę koordynatora,
    • praca w systemie 3 tygodnie na projekcie, 5-7 dni w domu,
    • firma zapewnia wsparcie w relokacji.
    Czekamy na Twoje zgłoszenie
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV)
    w języku angielskim lub niemieckim za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".