Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Robotów Przemysłowych Online / Offline

STERNEL sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie robotów przemysłowych offline/online,

  • Uruchamianie linii produkcyjnych,

  • Testowanie oprogramowania,

  • Odpowiedzialność i wysoka kultura pracy,

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika),

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku robotyk,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość programowania robotów: KUKA, ABB, Fanuc, Motoman,

  • Znajomość programowania sterowników: Siemens, Allen Bradley, Schneider,

  • Znajomość podstaw programowania (C,C++,C#),

  • Znajomość standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej (VASS, INTEGRA, LU, V8),

  • Znajomość języka niemieckiego,

  • Znajomość środowisk: Process Simulate, Robcad, Delmia.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

  • Rozwój kariery zawodowej,

  • Pełne wyposażenie służbowe,

  • Szkolenia ze standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

Wykonujemy projekty dla wiodących firm produkujących samochody: BMW, AUDI, VOLVO, Mercedes.

Zapraszamy do współpracy w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole o ugruntowanej pozycji na rynku automotive industry.

Przewiń do profilu firmy