Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Robotów - Robot Teacher

Dürr Poland Sp. z o.o.

Stanisława Żółkiewskiego 125

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie offline i online robotów przemysłowych

  • Parametryzacja, uruchamianie, testowanie stacji Robotów

  • Realizacja projektów dla czołowych koncernów motoryzacyjnych (producentów aut) na całym świecie

  • Ścisła współpraca z pozostałymi projektantami w celu realizacji projektów

  • Praca w centrum inżynierskim w Radomiu oraz udział w uruchomieniach i testach systemów w fabrykach Klientów za granicą (np. Brazylia, USA, Chiny, Indie, Meksyk)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Programowanie i optymalizacji pracy robotów przemysłowych (Kuka lub ABB lub Fanuc) i linii produkcyjnych

  • Doświadczenie w tworzeniu symulacji pracy robotów (np. Process Simulate, KUKA SimPro, RobotStudio, inne)

  • Wiedza techniczna z zakresu elektryki i elektrotechniki

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Podstawy programowanie w jednym z języków (C, C++, Visual Basic) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość standardów TMO, VASS, Integra, będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w branży Automotive będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (wymóg konieczny, praca w międzynarodowych projektach

  • Umiejętność analitycznego myślenia i aktywnego poszukiwania rozwiązań wyzwań natury technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Kreatywność, dokładność i precyzja

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w projektach za granicą

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie

  • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • Współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pakiet benefitów: system premiowy, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, dodatki za wyjazdy w delegacje, nagrody jubileuszowe, dodatek relokacyjny, imprezy integracyjne i inne

Twój kontakt:

Anna Abramowicz

Paint and Final Assembly Systems

Human Resources

Zarząd: Andreas Federmann (Prezes)

Siedziba: Radom (26-600), ul. Żółkiewskiego 125

Phone +48 48 3610-140

Mobile +48 882 435845

E-Mail [email protected]

Internet www.durr.pl

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym.

Przewiń do profilu firmy