Logo Pracuj.pl

Programista Rozszerzeń Systemowych

Rob-Com Sp. J.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rob-Com Sp. J.

Gajowa 21

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • SQL

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • pomożesz przy obsłudze i automatyzacji masowego przepływu danych,
  • będziesz pomocny podczas interwencji serwisowych na terenie całego kraju,
  • masz chęć edukowania się i szukania nowych rozwiązań

Nasze wymagania

- Programowanie .NET (najlepiej C#),

- Znajomość MVC (najlepiej ASP.NET Core MVC),

- Pisanie skryptów JavaScript (jQuery),

- Zapytania SQL,

- Wymagana wiedza „Basic+”

Potencjalny kandydacie najlepiej, jeśli:

- posiadasz predyspozycje analityczne,

- jesteś wewnętrznie przekonany o potrzebie rozwoju,

- posiadasz wykształcenie wyższe,

- posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum B1,

- jesteś komunikatywny i umiesz pracować w zespole,

- jesteś samodzielny w dochodzeniu do wyniku,

- jesteś dyspozycyjny i odpowiedzialny,

- posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • nacisk na przyspieszony rozwój zawodowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • udział w ciekawych projektach.

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 1995 roku działając jako integrator systemów informatycznych oraz dystrybutor sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych. Świadczymy także usługi doradcze w zakresie IT często proponując własne rozwiązania, oparte na najnowszych technologiach. Naszymi klientami są firmy z którymi budujemy partnerskie relacje, które są też kluczowym czynnikiem kształtującym relacje w naszym zespole.

Jeśli nie boisz się wyzwań, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek informatyczny i jesteś pewien swojej wiedzy, którą zechcesz się podzielić, dołącz do nas.

Programista Rozszerzeń Systemowych, Gajowa 21, Krzyki, Wrocław