Oferta pracy

Programista RPA

TDJ Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RPA

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów automatyzacji procesów biznesowych przy użyciu technologii RPA (projektowanie, rozwój i wdrażanie robotów),

  • Tworzenie specyfikacji technicznej robota - SDD (software design document),

  • Testowanie i przygotowywanie procedur wdrażania robotów,

  • Zapewnienie bieżącego wsparcia operacyjnego w ramach SLA (aktualizacja, usuwanie usterek i utrzymanie istniejących robotów),

  • Zarządzanie platformą RPA (orkiestracja, użytkownicy, uprawnienia),

  • Współpraca i wsparcie zespołu programistów RPA.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (informatyka i kierunki pokrewne),

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w realizowaniu projektów RPA,

  • Znajomość technologii i procesów automatyzacji - biegłość w min. jednej z technologii: UiPath, WinAutomation, Microsoft Power Platform (PowerApps, PowerBI, Power Automate) i innych języków programowania oraz składni SQL,

  • Zdolności analityczne oraz logicznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się oraz szybkiego dostosowania się do nowych technologii i rozwiązań,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,

  • Rozwojowe projekty realizowane w ramach Centrum Usług Wspólnych IT (CUW IT),

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • System premiowy,

  • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów rozwojowych dedykowanych dzieciom pracowników.

TDJ Sp. z o.o.

TDJ - Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w wielu sektorach gospodarki. W oparciu o wspólne wartości i nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation

TDJ Equity Inwestujemy w dojrzałe spółki, posiadające perspektywy wzrostu i zdolność do generowania stabilnych przepływów pieniężnych, w których dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu możemy wygenerować wartość dodaną. Nasze spółki portfelowe to: Famur, PGO, Zamet, FPM i NiUW.

TDJ Venture Inwestujemy w innowacyjne, technologiczne startupy o globalnym potencjale rozwoju.

TDJ Estate Obszar odpowiedzialny za inwestycje w nieruchomości. Specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, a także gruntowych.

TDJ Finance Inwestujemy w instrumenty o maksymalnej płynności i wysokim poziomie bezpieczeństwa.

TDJ Foundation Inwestujemy w edukację i rozwój, umożliwiając dostęp do najlepszych praktyk. Wierzymy, że jest to najwyższa wartość, jaką możemy dać społeczeństwu.

Aleja Roździeńskiego 1A

40-202 Katowice

T: +48 32 661 07 02 www.tdj.pl

Przewiń do profilu firmy