Oferta pracy

Programista RPG

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RPG IV ILE

  • UML

  • SOA

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania w centralnym systemie banku

  • Konsultacje techniczne i współpraca z analitykiem aplikacji podczas analizy wymagań i testów

  • Wsparcie procesu instalacji oprogramowania

  • Wsparcie problemów w środowisku testowym i produkcyjnym

  • Przygotowywanie dokumentacji projektu i implementacji rozwiązania

Nasze wymagania

  • Kompetencje i doświadczenie programistyczne w rozwoju rozwiązań backend (C++, Java lub .Net, SQL & Cache), znajomość usług sieciowych (SOAP & REST) oraz umiejętność projektowania skalowalnych procesów serwera

  • Zainteresowanie i chęć nauki technologii RPG VI ile na platformie IBM iSeries od najlepszych

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania w praktyce dobrych praktyk programowania, automatyzacji testów jednostkowych

  • Umiejętność efektywnego zarządzania własną pracą

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację

Podział czasu pracy
30%

Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań

30%

Utrzymanie istniejącego oprogramowania

20%

Konsultacje techniczne i współpraca z analitykiem

10%

Przygotowywanie dokumentacji projektu

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • support
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Unikalną możliwość zdobycia doświadczenia na platformie iSeries oraz poznania architektury centralnego systemu bankowego

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę nad ambitnymi projektami

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole

  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu

  • Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Przewiń do profilu firmy