Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

ZOITECH sp. z o.o.O firmie

  • Partyzantów 1A
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

ZOITECH sp. z o.o.

Partyzantów 1A

Rzeszów

ZoiTech Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania internetowego, budową systemów CMS oraz wsparciem sklepów internetowych.

Programista

Opis stanowiska

  • Budowa autorskich rozwiązań z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.
  • Rozwijanie ciekawych projektów.
  • Tworzenie i utrzymywanie oprogramowania webowego,
  • Rozwój sklepu internetowego,

Wymagania

  • minimum 1-2 letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych,
  • wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. B2,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • nienaganna kultura osobista,
  • chęć rozwoju.
  • Zapraszamy jeśli znasz jeden z języków:
    JavaScript, PHP, Python, C#

Oferujemy

  • komfortowe warunki pracy w naszym nowym biurze w Rzeszowie,
  • wyjątkową atmosferę pracy w przyjaznym młodym zespole,
  • stabilną pracę,
  • możliwość rozwoju - udział w szkoleniach i konferencjach,
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • najlepszą kawę bez ograniczeń.

Ogłoszenie archiwalne