Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista

PCG Academia sp. z o.oO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, Jasionka (pow. rzeszowski)

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • SQL

  • Angular

  • Angular.js

  • JavaScript

  • jQuery

System operacyjny

O projekcie

Pracując z nami będziesz współtworzył/a oprogramowanie dla uczelni wyższych w ramach systemu EduCloud. Nasze portfolio zawiera aplikacje webowe ale także klasyczne aplikacje desktopowe i mikroserwisy opracowane według najnowszych standardów.

Używamy szeregu różnych technologii i języków programowania. Od .NET Framework, NHibernate, WCF i DevExpress for Windows Forms, przez klasyczne serwisy oparte o ASP.NET Web Forms, po .Net Core, REST API i Angular.

W ramach naszych zadań rozwijamy testy jednostkowe oraz integracyjne. Będziesz tworzył/a wysokiej jakości kod oraz miał/a możliwość dzielenia się wiedzą i uczestnictwa w szkoleniach technicznych.

Współpracując z Kierownikami Projektów będziesz uczestniczył/a w całym cyklu życia aplikacji. Począwszy od projektu funkcjonalności, przez prace programistyczne i opracowanie dokumentacji, a skończywszy na współpracy przy wdrożeniu w środowisku klienta.

Twój zakres obowiązków

Współtworzenie oprogramowania dla uczelni wyższych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub pokrewnym,

  • Dobrej znajomości platformy .NET i języka C#,

  • Znajomości języka SQL i relacyjnych baz danych MS SQL Server i/lub Oracle,

  • Znajomości JavaScript, AngularJS, Angular, jQuery

  • Podstaw środowiska Visual Studio,

  • Mile widziana będzie znajomość biblioteki ORM NHibernate

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2-4

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji, będącej liderem rozwiązań informatycznych dla szkolnictwa wyższego,

  • realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych uczelni w Polsce,

  • mentoring doświadczonych koleżanek i kolegów w stawianiu pierwszych kroków w naszej firmie,

  • szkolenia produktowe oraz wsparcie w okresie wdrożenia,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna z liderem technicznym

4

Decyzja o zatrudnieniu

PCG Academia sp. z o.o

PCG Academia to doświadczony Zespół profesjonalistów specjalizujący się w usługach informatycznych dla uczelni. Stanowimy integralną część Public Consulting Group, globalnej firmy doradczej z Bostonu, która od 30 lat świadczy usługi doradcze i informatyczne dla klientów z sektora edukacji, zdrowia i opieki społecznej. Jesteśmy spółką siostrą firmy LIBRUS. Razem stanowimy największą grupę kapitałową w Polsce dostarczającą systemy do zarządzania dla instytucji edukacyjnych wszystkich szczebli - od szkół podstawowych po szkoły wyższe. O przewadze konkurencyjnej PCG Academia decydują: kompleksowość naszej oferty, stale rozwijana, międzynarodowa sieć partnerów produktowych oraz potencjał biznesowy grupy kapitałowej, której właścicielem jest Public Consulting Group z Bostonu.

Przewiń do profilu firmy