Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista SAP/ABAP

Grupa MAC S.A.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

  • ABAP

  • MS SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji w ramach projektów wdrożeniowych i wsparcia klientów

  • tworzenie rozszerzeń funkcjonalności systemów SAP (m.in. rozszerzenia, raporty, wydruku, aplikacje dialogowe, interfejsy)

  • przygotowywanie dokumentacji z przeprowadzonego rozwoju aplikacji

  • udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników systemów SAP

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych

  • gotowość do kształcenia się w zakresie funkcjonalności systemu SAP ERP i programowania w tym systemie

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne/IT

  • znajomość dowolnego języka programowania - minimum 1-2 lata doświadczenia zawodowego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • znajomość środowiska SAP ERP

  • znajomość języka programowania ABAP

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • współfinansowany pakiet opieki medycznej i ubezpieczeń

  • współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość

  • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne