Logo Pracuj.pl

Programista SAP ABAP

ARC Consulting Group sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • ABAP

O projekcie

Dział SAP naszej firmy tworzą kompetentne zespoły projektowe, zajmujące się w większości wdrożeniami, a także utrzymaniem i rozwojem istniejących rozwiązań u klienta. Ważnym elementem pracy są również szkolenia i spotkania, podczas których konsultanci dzielą się zdobytym doświadczeniem.

Dołącz do ARC jako ABAP Developer i rozwijaj swoje kompetencje razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • Dostosowywanie i konfiguracja systemu do wymagań Klienta;
  • Możliwość rozwoju i programowania w najnowszych technologiach: Nowa składnia ABAP, CDS Views, klasy AMDP;
  • Opracowywanie nowych programów (przy użyciu ABAP lub FIORI), komponentów, workflows
  • i interfejsów z wykorzystaniem SAP PI/PO;
  • Wdrożenia nowych i modyfikacja istniejących rozwiązań systemowych opartych na analizie procesów i wymagań stawianych przez użytkowników;
  • Rozwiązywanie problemów w obszarach funkcjonalnych i technicznych SAP;
  • Testowanie nowo dodanych funkcji, aby uniknąć błędów w systemie produkcyjnym;
  • Implementacja, testy i wsparcie rozwiązań;

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w projektach wdrożeniowych;
  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu ABAP;
  • Masz doświadczenie w pracy z wybranymi modułami: MM, FI, CO, SD, BW;
  • Możesz pochwalić się dyplomem wyższej uczelni;
  • Swobodnie komunikujesz się w j. angielskim;
  • Masz zdolność analitycznego myślenia;
  • Jesteś komunikatywny, otwarty i umiesz pracować w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze SAP Basis.

To oferujemy

  • DOŚWIADCZENIE - możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i udziału w międzynarodowych projektach pod okiem doświadczonych project managerów;
  • WYGODĘ - elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej; elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa kontraktorska);
  • BEZPIECZEŃSTWO - pakiet prywatnej opieki medycznej obejmujący ubezpieczenie w podróżach na całym świecie;
  • AKTYWNOŚĆ - karta multisport, wspólne rozwijanie sportowych pasji m.in. poranki z jogą, piłka nożna;
  • RADOŚĆ - spotkania integracyjne i coroczne wyjazdy firmowe, wspólne rozwijanie sportowych pasji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • karta Multisport

Miejsce pracy:

  • Kraków / praca zdalna / praca hybrydowa

ARC Consulting Group sp. z o.o. sp.k.

ARC Consulting to firma konsultingowa specjalizująca się w usługach z zakresu doradztwa biznesowego, informatycznego oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Programista SAP ABAP, opolskie