Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista SAP ABAP

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
    Programisty SAP ABAP
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • pracę w doświadczonym zespole w ramach dużych rozwojowych projektów,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w znanej i stale rozwijającej się firmie,
    • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
    • możliwość pracy zdalnej.

    Twoje zadania:

    • wsparcie zespołu SAP w obsłudze modułu systemu SAP ABAP,
    • rozwój nowych i istniejących rozwiązań w systemie SAP ERP,
    • wsparcie zespołu w obsłudze zgłoszeń serwisowych,
    • rozwiązywanie pojawiających się problemów programistycznych,
    • współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie ustalania zmian w module systemu.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka programowania ABAP oraz ABAP OO,
    • ogólna znajomość funkcjonalności w modułach SAP,
    • minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w obszarze SAP ABAP,
    • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów oraz
      umiejętność pracy w zespole,
    • wykształcenie wyższe,
    • mile widziana będzie znajomość technologii SAP HANA.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez EURO-net Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.