Oferta pracy

Programista SAP ABAP

SI-Consulting Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

SI-Consulting Sp. z o.o.

Antoniego Słonimskiego

Wrocław

Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane pracą na stanowisku:

PROGRAMISTA SAP ABAP
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Słonimskiego

Realizujemy projekty wdrożeniowe SAP w zakresie programowania w systemie ERP, CRM, jak i w obszarze technologii mobilnych, a także rozwijamy produkty SAP i SI-Consulting. Pracujemy z najnowszymi rozwiązaniami SAP a także realizujemy własne autorskie pomysły w tym obszarze.

Zadania:

  • Rozwój aplikacji w ramach projektów wdrożeniowych i wsparcia klientów.
  • Tworzenie rozszerzeń funkcjonalności systemów SAP (m.in. rozszerzenia, raporty, wydruki, aplikacje dialogowe, interfejsy), w tym systemu SAP S4HANA.
  • Przygotowywanie dokumentacji z przeprowadzonego rozwoju aplikacji.
  • Tworzenie interface’ów oraz programów do migracji danych.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu technologii ABAP.
  • Odpowiedzialność za kreowanie nowych rozwiązań w zakresie projektowania technicznego, kodowania, testowania, szkoleń.
  • Opracowanie dokumentacji technicznej w oparciu o specyfikację funkcjonalną.
  • Przygotowywanie kosztorysów oraz rozwiązań pod wskazany projekt.
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników systemów SAP oraz konsultantów odpowiedzialnych za aplikacje SAP.

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia pracy projektowej w systemie SAP ERP.
  • Doświadczenie wynikające z przeprowadzenia wdrożeń (min.2) systemu SAP ERP na wszystkich etapach.
  • Dobra znajomość techniczna systemu SAP ECC – doświadczenia w SAP S4HANA mile widziane.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1.
  • Umiejętność współpracy i utrzymywania relacji.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość technologii SAPUI5/HTML5, Fiori będzie dodatkowym atutem.
  • Posiadanie certyfikatu SAP ABAP lub/i SAP Fiori będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w największej grupie outsourcingowej w Polsce, dającej stabilność pracy i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę z zespołem wysoko wykwalifikowanych ekspertów dzielących się wiedzą i doświadczeniem.
  • Możliwość udziału w dużych i ciekawych projektach wdrożeniowych.
  • Dostęp do najnowszych technologii i produktów SAP np. SAP HANA, S4/HANA, SAP Cloud Platform.
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach i uzyskiwania certyfikatów.
  • Atrakcyjne warunki współpracy.
  • Możliwość korzystania z różnorodnych benefitów pozapłacowych
  • Możliwość pracy zdalnej.
Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:
  1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 na potrzeby bieżącej rekrutacji. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej SI-C).
W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Podstawą przetwarzania przez SI-Consulting Sp. z o.o. Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu SI-Consulting Sp. z o.o. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji. W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz Tutaj
  1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 24 miesięcy. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Podstawą przetwarzania przez SI-Consulting Sp z o.o. Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych jest Pani/Pana zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Kontakt
Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:
Inspektor Ochrony Danych:
Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: [email protected]
SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy