Logo Pracuj.pl

Programista SAP PI

Atos PolskaO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP Process Integration / Process Orchestration

  • SAP Cloud Integration

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy deweloperów specjalizujących się w budowaniu rozwiązań na platformach integracyjnych SAP, do zespołu rozwojowo-utrzymaniowego dla klientów m.in. z sektora produkcyjnego. Osoby pracujące w zespole będą odpowiedzialne za tworzenie nowych rozwiązań, modyfikację już istniejących, jak i analizę problemów, usuwanie usterek i monitoring.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z innymi osobami z zespołu rozwojowego jak i utrzymaniowego.
  • Współpraca z konsultantami modułowymi.
  • Współpraca z klientem.
  • Realizacja nowych rozwiązań według zatwierdzonego projektu.
  • Realizacja zmian w obecnych rozwiązaniach według zatwierdzonego projektu.
  • Branie udziału w procesie wdrażania nowych funkcjonalności/procesów - analiza, specyfikacja, realizacja według zatwierdzonego projektu, wdrożenie.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w budowaniu rozwiązań opartych na platformie SAP PI/PO.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w budowaniu rozwiązań opartych na platformie SAP SCI.
  • Doświadczenie w pracy m.in. z BPM, iFlow, OAuth, JWT.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w piśmie i mowie).

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu: ABAP OO

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w ponad 70 krajach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.
  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.
  • Szkolenia i certyfikacje.
  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie wyjątkowych dni
  • vouchery, niespodzianki i upominiki
  • dofinansowanie pasji

Programista SAP PI, Łódź