Oferta pracy

Programista SAP PI

Atos Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP Process Integration / Process Orchestration

  • SAP Cloud Integration

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy deweloperów specjalizujących się w budowaniu rozwiązań na platformach integracyjnych SAP, do zespołu rozwojowo-utrzymaniowego dla klientów m.in. z sektora produkcyjnego. Osoby pracujące w zespole będą odpowiedzialne za tworzenie nowych rozwiązań, modyfikację już istniejących, jak i analizę problemów, usuwanie usterek i monitoring.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z innymi osobami z zespołu rozwojowego jak i utrzymaniowego.

  • Współpraca z konsultantami modułowymi.

  • Współpraca z klientem.

  • Realizacja nowych rozwiązań według zatwierdzonego projektu.

  • Realizacja zmian w obecnych rozwiązaniach według zatwierdzonego projektu.

  • Branie udziału w procesie wdrażania nowych funkcjonalności/procesów - analiza, specyfikacja, realizacja według zatwierdzonego projektu, wdrożenie.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w budowaniu rozwiązań opartych na platformie SAP PI/PO.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w budowaniu rozwiązań opartych na platformie SAP SCI.

  • Doświadczenie w pracy m.in. z BPM, iFlow, OAuth, JWT.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w piśmie i mowie).

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu: ABAP OO

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.

  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Szkolenia i certyfikacje.

  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • vouchery, niespodzianki i upominiki

  • dofinansowanie pasji