Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista SAS 4GL

IT KONTRAKTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

IT KONTRAKT

Warszawa

Warszawa

Dla naszego Klienta z branży bankowej poszukujemy specjalisty na stanowisko Programisty SAS, który będzie brał udział w projekcie przebudowy ABT (zwykłej i sygnałowej) w oparciu o zidentyfikowane błędy i braki, na potrzeby pre-scoringu klientów detalicznych i mikro.

Programista SAS 4GLNumer ref.: PK/SAS/WAW/09

OBOWIĄZKI

  • Wdrożenie już opracowanego scoringu behawioralnego.
  • Wyznaczenie zdolności kredytowej poprzez analizę obrotów na rachunkach bieżących z uwzględnieniem klasyfikacji transakcji.
  • Budowa skoringu kredytowego w oparciu o raporty BIK Przedsiębiorca i wdrożenie go w procesie pre-approved.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu.
  • Umiejętności programowania w SAS 4GL.
  • Znajomość  i doświadczenie w pracy w środowisku SAS DI Studio.
  • Znajomość SAS CAS będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w projektach realizowanych w bankach będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy z większymi wolumenami danych (tabele około 4 GB).
  • Ekspercka znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz języka SQL
  • Ekspercka znajomość języka programowania SAS 9.4 wraz z oprogramowaniem SAS Enterprise Guide.
  • Doświadczenie w optymalizacji kodu SQL i 4GL na środowisku SAS 9.4.
  • Znajomość języka angielskiego (minimum: na poziomie czytania i pisania dokumentacji technicznej).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Przycisk aplikuj oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Programisty SAS.

Ogłoszenie archiwalne