Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

Zakład Informatyki Lasów Państwowych

Leśników 21c

Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku programisty odpowiedzialna będzie za:

  • rozwijanie istniejących już rozwiązań w firmie,

  • współudział w projektowaniu architektury oprogramowania,

  • współpraca z zespołem programistów, analityków i testerów,

  • tworzenie i rozwój aplikacji w technologiach Java,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji,

  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną,

  • dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami.

Nasze wymagania

  • Kandydat musi posiadać:

  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie o kierunku informatycznym lub pokrewnym,

  • dobrą znajomość języka Java,

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu,

  • znajomość relacyjnych baz danych i języka zapytań SQL (pisanie i optymalizacja zapytań),

  • umiejętność stosowania wzorców projektowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie wdrażania oprogramowania (systemy Windows oraz Linux)

  • znajomość narzędzi Eclipse IDE, InteliJ Idea, JRebel, GitLab, JIRA, Confluence

To oferujemy

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • profesjonalny system szkoleń

  • pracę w młodym, aktywnym zespole

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji

  • motywacyjny system wynagrodzeń

O nas

Zakład Informatyki Lasów Państwowych – tworzy oprogramowanie i bazy danych na potrzeby Lasów Państwowych.

Lasy Państwowe to największa w Unii Europejskiej organizacja zarządzająca lasami należącymi do Skarbu Państwa.

Leśne jednostki działają na szczeblu ogólnokrajowym, regionalnym i lokalnym. Pracuje w nich łącznie blisko 25 tys. osób – dołącz do Nas!!