Oferta pracy

Programista Senior .NET/SQL

NEONET S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • .NET

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• rozwój i utrzymanie systemów informatycznych funkcjonujących w spółce NEONET.

Główne zadania:

• Tworzenie ,modyfikacja oraz rozwój systemów zgodnie z prowadzonymi przez IT projektami.

• utrzymanie istniejących aplikacji;

Nasze wymagania

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

  • praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku SQL

  • praktyczna znajomość narzędzi MS SQL (SQL Management Studio, SQL Profiler)

  • doświadczenie w programowaniu w technologii Microsoft .NET (C#, ASP .NET Core, MVC, WPF)

  • doświadczenie 3/5-letnie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomości szyny integracyjnej ESB

  • zaangażowania w kreowanie nowych rozwiązań

  • umiejętności pracy w zespole

  • samodzielności i kreatywności.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności

  • pracę w firmie stabilnej ekonomicznie

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej polskiej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

NEONET S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy