Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista ServiceNow

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

  • Modłowa 5, Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Modłowa 5

Bolesławiec

Twój zakres obowiązków

  • Eksploatacja, rozwój, zarządzanie usługami /ServiceNow (moduł ITSM)

  • Administracja i zarządzanie platformą ServiceNow (w tym aktualizowanie wersji)

  • Rozwój, wdrażanie, dostosowanie i utrzymanie nowych modułów i komponentów ServiceNow dla

  • klientów wewnętrznych i przyszłych potrzeb biznesowych

  • Dostosowywanie i konfiguracja usługi ServiceNow - np. tworzenie skryptów, administrowanie

  • przepływami, konfiguracja raportów, importy danych

  • Wdrażanie i obsługa interfejsów do wewnętrznych systemów firmy, usług chmury publicznej i

  • oprogramowania innych firm w ServiceNow

  • Optymalizacja, digitalizacja i automatyzacja procesów zarządzania usługami IT

  • Wdrażanie nowych przypływów pracy (workflows)

  • Wdrażanie zmian w ServiceNow na podstawie zdefiniowanych „Change requests”

  • Wykonywanie testów modułów oraz komponentów usługi ServiceNow

  • Dokumentowanie wprowadzanych ulepszeń/modyfikacji w jasny i klarowny sposób

Nasze wymagania

  • Wysokie standardy jakości oraz silna orientacja na klienta i obsługę

  • Inicjatywa, zaangażowanie i asertywność

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole i otwartość

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. J. niemiecki jako dodatkowy atut.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, w tym także umiejętność definiowania i uzgadniania szczegółów projektu rozwiązania w ITSM

  • Systematyczne, ustrukturyzowane ale pragmatyczne podejście do pracy

  • Certyfikat ITIL v3/v4 „Foundation” lub wyższy lub równoważne doświadczenie praktyczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako programista ServiceNow lub na podobnym stanowisku

  • Ekspert w korzystaniu z technologii internetowych, takich jak JavaScript, HTML, CSS i XML

  • Dodatkowym atutem jest Certyfikat ServiceNow.

To oferujemy

  • Satysfakcjonującą i ciekawą pracę w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowe technologie;

  • Możliwość ciągłego rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Szeroki wybór szkoleń i zajęć na rzecz rozwoju umiejętności i kwalifikacji;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia i umiejętności;

  • Przyjazna atmosfera pozwalająca na samorealizację.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rozwoju kompetencji zawodowych

  • Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie CV w języku angielskim.

Nasze Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych poszukuje programisty ServiceNow z praktycznym doświadczeniem. Jako programista ServiceNow wykorzystasz swoje umiejętności i doświadczenie w językach frontonu i usługach internetowych, aby dostarczać ulepszenia i uaktualnienia platform usługowych, które promują automatyzację i integrację. Jeśli czujesz się komfortowo w dynamicznym, międzynarodowym i opartym na współpracy miejscu pracy, Zehnder zapewnia środowisko, w którym każdego dnia będziesz stawiać czoła wyzwaniom i inspirować.

Przewiń do profilu firmy