Logo Pracuj.pl

Programista ServiceNow

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Eksploatacja, rozwój, zarządzanie usługami /ServiceNow (moduł ITSM)
  • Administracja i zarządzanie platformą ServiceNow (w tym aktualizowanie wersji)
  • Rozwój, wdrażanie, dostosowanie i utrzymanie nowych modułów i komponentów ServiceNow dla
  • klientów wewnętrznych i przyszłych potrzeb biznesowych
  • Dostosowywanie i konfiguracja usługi ServiceNow - np. tworzenie skryptów, administrowanie
  • przepływami, konfiguracja raportów, importy danych
  • Wdrażanie i obsługa interfejsów do wewnętrznych systemów firmy, usług chmury publicznej i
  • oprogramowania innych firm w ServiceNow
  • Optymalizacja, digitalizacja i automatyzacja procesów zarządzania usługami IT
  • Wdrażanie nowych przypływów pracy (workflows)
  • Wdrażanie zmian w ServiceNow na podstawie zdefiniowanych „Change requests”
  • Wykonywanie testów modułów oraz komponentów usługi ServiceNow
  • Dokumentowanie wprowadzanych ulepszeń/modyfikacji w jasny i klarowny sposób

Nasze wymagania

  • Wysokie standardy jakości oraz silna orientacja na klienta i obsługę
  • Inicjatywa, zaangażowanie i asertywność
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole i otwartość
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. J. niemiecki jako dodatkowy atut.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, w tym także umiejętność definiowania i uzgadniania szczegółów projektu rozwiązania w ITSM
  • Systematyczne, ustrukturyzowane ale pragmatyczne podejście do pracy
  • Certyfikat ITIL v3/v4 „Foundation” lub wyższy lub równoważne doświadczenie praktyczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako programista ServiceNow lub na podobnym stanowisku
  • Ekspert w korzystaniu z technologii internetowych, takich jak JavaScript, HTML, CSS i XML
  • Dodatkowym atutem jest Certyfikat ServiceNow.

To oferujemy

  • Satysfakcjonującą i ciekawą pracę w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowe technologie;
  • Możliwość ciągłego rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki wybór szkoleń i zajęć na rzecz rozwoju umiejętności i kwalifikacji;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia i umiejętności;
  • Przyjazna atmosfera pozwalająca na samorealizację.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rozwoju kompetencji zawodowych

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

Nasze Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych poszukuje programisty ServiceNow z praktycznym doświadczeniem. Jako programista ServiceNow wykorzystasz swoje umiejętności i doświadczenie w językach frontonu i usługach internetowych, aby dostarczać ulepszenia i uaktualnienia platform usługowych, które promują automatyzację i integrację. Jeśli czujesz się komfortowo w dynamicznym, międzynarodowym i opartym na współpracy miejscu pracy, Zehnder zapewnia środowisko, w którym każdego dnia będziesz stawiać czoła wyzwaniom i inspirować.

Programista ServiceNow, lubelskie