Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista SharePoint

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    • Tworzenie rozwiązań w oparciu o platformę MS Sharepoint
    • Konfiguracja systemu, tworzenie i aktualizacja wpisów w bazie wiedzy i dokumentacji technicznej
    • Współpraca w ramach rozproszonego pionu IT

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Doświadczenie w projektach opartych o MS Sharepoint 2013
    • Znajomość HTML5, CSS3, Javascript, JQuery, REST api
    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • Znajomość baz danych: MSSQL
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Mile widziane:
      • Znajomość Angular2, Powershell
      • Doświadczenie z Office 365 i Nintex Workflows & Forms

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, międzynarodowej firmie oraz tworzenia pozycji firmy w Polsce
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i uzyskiwanych wyników
    bottom
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arvato Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, Oddział „Arvato Services Polska” w Plewiskach, ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. 2014 r. poz. 1182. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
    bottom