Oferta pracy

Programista

Integrated Solutions Sp. z o.o

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • Angular

  • Perl

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Analiza niestandardowych wymagań klientów dla aplikacji, analityki danych lub integracji istniejących rozwiązań software’owych.

  • Pracę z zespołami architektów nad zapytaniami ofertowymi oraz przygotowywanie koncepcji technicznych do ofert handlowych.

  • Projektowanie niestandardowych rozwiązań opartych o rozwiązania software’owe dla klientów biznesowych.

  • Programowanie i testowanie rozwiązań software przygotowywanych dla klientów.

  • Przygotowywanie dokumentacji przedprojektowych i powykonawczych dotyczących oprogramowani.

  • Ulepszanie rozwiązań wdrożonych u klienta oraz udzielanie wsparcia technicznego dla opracowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy wymagań funkcjonalnych i poza funkcjonalnych.

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w budowaniu lub wdrażaniu oprogramowania.

  • Doświadczenie w programowaniu w Java.

  • Znajomość REST, SOAP i zagadnień integracji.

  • Umiejętność pracy w dynamicznych zespołach technicznych i projektowych.

  • Otwartość na nowe technologie i rozwiązania oraz umiejętność efektywnego uczenia się.

  • Doświadczenie w programowaniu Rect/Angular/Perl.

  • Znajomość relacyjnych i/lub nierelacyjnych baz danych (np: MSSQL/MySQL/PostgreSQL/MongoDB/HBase etc.).

  • Znajomość procesów i narzędzi związanych z wytwarzaniem oprogramowania (np. JIRA, GitLab, Redmine, Gerrit, Jenkins).

  • Znajomość Spring Framework, JSF.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę w czołowej firmie branży ICT w Polsce.

  • Rozwój poprzez współpracę z doświadczonymi specjalistami.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zgodnie ze swoim kierunkiem zainteresowań i ambicji.

  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, program emerytalny).

  • Pracę w modelu hybrydowym.

  • Telefon firmowy bez limitu danych.