Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista - Specjalista ds. rozbudowy baz danych (m/k)

  • Heskem,Monachium, Marburg, Velbert, Mainz, Düsseldorf, Halle, Reiskirchen,Bottrop, Hamm , Niemcy
  • Specjalista
  • 2018-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp. k.

    Hausengel to grupa dobrze prosperujących oraz szybko rozwijających się spółek działających na siedmiu europejskich rynkach. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz rozbudową naszego działu IT poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w jednej y naszych niemiecki lokalizacji jako:

    Miejsce pracy: Heskem,Monachium, Marburg, Velbert, Mainz, Düsseldorf, Halle, Reiskirchen,Bottrop, Hamm

    Opis stanowiska:

    • Przebudowa i rozbudowa bazy danych z wykorzystaniem frontend Access 2013 i backend SQL,
    • stała komunikacja z zewnętrznymi usługodawcami,
    • współpraca w obszarze tworzenia nowych koncepcji, implementacji przygotowanych projektów, zapewnienia najwyższej jakości oferowanych usług oraz sporządzania bieżącej dokumentacji.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka niemieckiego jest wymogiem KONIECZNYM,
    • bardzo dobra znajomość Microsoft Access (przynajmniej od Access 2007) i VBA oraz umiejętność pracy w obszarze T-SQL (MS SQL server),
    • znajomość XML oraz języków programowania Jscript, PHP, Python, VBScript, Powershell,
    • doświadczenie w pracy z bazami danych i w obszarze programowania jest wymogiem koniecznym na tym stanowisku,
    • praktyczne doświadczenie w obszarze rozbudowy baz danych oraz prezentacji danych przy pomocy raportów Access lub zewnętrznych narzędzi do raportowania,
    • wiedza z zakresu budowania i zarządzania stroną internetową, zarówno lokalnie, jak i przez platformy chmurowe będzie dodatkowym atutem,
    • duża samodzielność, odpowiedzialność i własna inicjatywa są cechami pożądanymi na tym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
    • rozbudowany program benefitów pozapłacowych,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • międzynarodowe środowisko pracy,
    • interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szkolnej 5/15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szkolnej 5/15 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.