Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista SQL/C#

BAKK Sp. z o.o.O firmie

6 00012 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • ASP.NET

  • .NET Core

  • Visual Studio

  • Git

Mile widziane

  • Azure DevOps

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, której zadaniem będzie rozwijanie naszego produktu opartego o środowisko bazodanowe MS SQL oraz .NET

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem C# .Net

  • Znajomość Microsoft SQL Server w zakresie tworzenia zapytań potwierdzona min. rocznym doświadczeniem

  • Znajomość jednej z technologii .NET Core / WinForms / ASP.NET Web API potwierdzonej min. rocznym doświadczeniem

  • Doświadczenie w projektowaniu lub tworzeniu aplikacji komercyjnych

  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość kontrolek Devexpress

  • Umiejętność projektowania wydajnych i skalowalnych aplikacji w architekturze klient-serwer i architekturze wielowarstwowej

  • Certyfikaty potwierdzające znajomość technologii Microsoft

  • Umiejętność zbierania wymagań biznesowych oraz ich analizy

  • Umiejętność pisania dokumentacji

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla znanych klientów

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w kilku kierunkach według preferencji

  • Miłą i nieformalną atmosferę pracy

  • Warunki zatrudnienia według preferencji: B2B, UoP, UoD

  • Dofinansowane/bezpłatne: Kartę MultiSport, rozgrywki ping ponga, piłka nożna

  • Wynagrodzenie miesięczne uzależnione od poziomu kompetencji

  • Możliwość zorganizowania pracy wg preferencji: w biurze, hybrydowo, zdalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

BAKK Sp. z o.o.

BAKK zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla branży windykacyjnej, pożyczkowej oraz mediowej - oferujemy klientom kompleksowe i nowoczesne rozwiązania - co przekłada się na możliwości pracy przy rozwojowych projektach dla naszych pracowników. Zespół stanowi ok 30 programistów pracujących w miłej atmosferze oraz kilku ekspertów (10+ lat doświadczenia) organizujących pracę pozostałych programistów. Do naszych klientów należą Provident, Warta, Polkomtel, Mediacom, Bank Ochrony Środowiska.

Przewiń do profilu firmy