Oferta pracy

Programista SQL

GO GLOBAL SERVICES Sp. z o. o.O firmie

10 000‐14 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

GO GLOBAL SERVICES Sp. z o. o.

Cystersów 13A

Kraków

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy lubią codzienne wyzwania. Wspieramy naszych klientów w zakresie wdrażania oprogramowania i analizy biznesowej. Szukamy podobnie myślących osób, które dzielą tę samą pasję, wartości i entuzjazm. Połączenie powyższych jest drogą do sukcesu klienta.

Jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego doświadczenia biznesowego. Ciągła współpraca z tak różnymi klientami, jak instytucje finansowe, firmy motoryzacyjne czy telekomunikacyjne, dowodzi naszej zdolności do przekształcania potrzeb biznesowych w oprogramowanie, z którym można natychmiast współpracować w celu poprawy wydajności. Praca dla nas oznacza, że będziesz mieć szansę kształtować przyszłość firmy, ponieważ cenimy wkład każdego.

Opis pracy

Szukamy doświadczonego Programisty SQL dla jednego z naszych istniejących projektów.

Szczegółowe obowiązki:

  • Projektowanie i tworzenie baz danych dla systemów komputerowych, w szczególności projektowanie algorytmów dla aplikacji narzędziowych i wdrażanie (programowanie) procesów zaopatrzenia dla hurtowni danych
  • Projektowanie, budowanie i optymalizacja procesów ETL oraz przygotowanie niezbędnej specyfikacji technicznej rozwiązania projektowego pod kątem wymagań systemowych projektu
  • Zbieranie wymagań od klientów
  • Analiza danych, modelowanie i walidacja
  • Projektowanie rozwiązań na potrzeby klienta
  • Testowanie wdrożonych rozwiązań

Kwalifikacje

  • Znajomość programowania SQL (zaawansowana)
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań baz danych (min. 4 lata)
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów BI (ETL)
  • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania
  • Znajomość narzędzi BI, takich jak SSIS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 / C1)

Oferujemy:

  • Umowa o prace lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zindywidualizowane szkolenia
  • Abonament sportowy
  • Dotowane zajęcia z języka angielskiego
  • Prywatna opieka zdrowotna dla UOP
  • Małe zespołu, duża samodzielność w zadaniach
  • Projekty międzynarodowe
  • Wspólne wyjścia, gry zespołowe
możliwość częściowej pracy zdalnie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy