Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista SQL

DataConsult S.A.

Józefa Marcika 14c

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • WebAPI

  • MSSQL

Mile widziane

  • C#

  • .NET

  • Delphi

O projekcie

Będziesz pracować nad produktem z branży logistycznej związanym z zarządzaniem magazynami wysokiego składu, centrami logistycznymi i transportem.

Nasz system składa się z aplikacji desktopowych, webowych oraz mobilnych.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz tworzenie struktury bazy danych

  • projektowanie i implementacja algorytmów w języku T-SQL

  • identyfikacja problemów wydajnościowych i optymalizacja kodu SQL

  • implementacja nowych funkcjonalności rozszerzających system ExpertWMS®

  • współpraca z analitykami biznesowymi i testerami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych, preferowana baza MSSQL

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu w języku SQL

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zdolności interpersonalne, samodzielność oraz kreatywność w zakresie powierzonych zadań

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • doświadczenie w tworzeniu systemów do zarządzania przedsiębiorstwem

  • praktyczna znajomość obiektowego języka programowania

  • znajomość systemów ERP (np. Optima, CDN XL, Insert, SAP, Enova)

To oferujemy

  • dbamy o dobro pracowników: liczy się dla nas Twoje zdrowie i rodzina

  • dajemy dużą swobodę działania i realny wpływ na produkt i rozwiązania

  • ważne jest dla nas pozytywne nastawienie i wysokie PH (poczucie humoru)

  • bardzo ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w miejscu pracy, bardzo wysoko oceniana przez naszych pracowników

  • brak u nas dress- code

  • dla każdego pracownika mamy własne, w pełni wyposażone i komfortowe stanowisko pracy

  • rozmawiamy ze sobą po polsku, ale liczy się dla nas znajomość każdego języka

  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły

  • zdobywamy wiedzę w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka

  • dbamy o podnoszenie i rozwijanie kompetencji naszych pracowników

  • zapewniamy dostęp do platformy językowej

  • mamy wdrożony program poleceń

  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • współpracujemy długoterminowo i awansujemy w obszarach działalności firmy

  • realizujemy ciekawe projekty, związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

  • u nas współpracujesz z doświadczonymi specjalistami

  • nie będziesz martwić się gdzie zostawić samochód - mamy parking dla czterech i dwóch kół

  • dbamy o integracje: wyjazdy i budżety integracyjne

  • a ponadto: Dużo się u nas dzieje, wyzwań nie będzie Ci z nami brakowało

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • nowoczesne biuro z własnym, komfortowym stanowiskiem pracy

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa telefoniczna z działem HR

3

Zadania programistyczne

4

Spotkanie w siedzibie firmy

Działamy na rynku 17 lat. Zrealizowaliśmy ponad 300 udanych projektów.

Mamy przeszło 270 Klientów i ponad 4300 użytkowników naszych produktów.

Prowadzimy projekty badawcze z użyciem wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji oraz robotów wspomagających pracę ludzi.

Ponadto integrujemy się z zewnętrznymi systemami klasy ERP, platformami e-commerce systemami spedycyjnymi. Projektowo realizowane są funkcjonalności dedykowane dla Klienta.

Pracujemy jednocześnie nad wieloma ciekawymi projektami, kolejnymi wersjami systemu dla obecnych Klientów jak i utrzymujemy i rozwijamy działające już wdrożenia. Sam możesz wybrać, która dziedzina jest dla Ciebie bardziej interesująca.

Praca u nas, to rozwój w renomowanej firmie- bezpośrednio u producenta- o silnej pozycji na rynku IT

Zestaw aplikacji: desktopowa, webowa oraz mobilna

Przewiń do profilu firmy