Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista SQL

DataConsult S.A.

Józefa Marcika 14c

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • WebAPI

  • MSSQL

Mile widziane

  • C#

  • .NET

  • Delphi

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz tworzenie struktury bazy danych

  • Projektowanie i implementacja algorytmów w języku T-SQL

  • Identyfikacja problemów wydajnościowych i optymalizacja kodu SQL

  • Implementacja nowych funkcjonalności rozszerzających system ExpertWMS®

  • Współpraca z analitykami biznesowymi i testerami

Nasze wymagania

Na rozgrzewkę kilka pytań

• Masz doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych, a szczególnie w bazie MSSQL?

• Masz co najmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu w języku SQL?

• Programowanie to Twoja pasja?

• Myślisz analitycznie?

• Cechują Cię zdolności interpersonalne, samodzielność oraz kreatywność w zakresie powierzonych zadań?

A jeśli dodatkowo:

• Masz doświadczenie w tworzeniu systemów do zarządzania przedsiębiorstwem

• Posiadasz praktyczną znajomość obiektowego języka programowania

• Znasz systemy ERP (np. Optima, CDN XL, Insert, SAP, Enova)

Tak? To świetnie!

To oferujemy

  • Dbamy o dobro naszych pracowników: liczysz się Ty, Twoje zdrowie i rodzina

  • Ważne jest dla nas pozytywne nastawienie i wysokie PH (poczucie humoru)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • nowoczesne biuro z własnym, komfortowym stanowiskiem pracy

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa telefoniczna z działem HR

3

Zadania programistyczne

4

Spotkanie w siedzibie firmy

  • Teraz czas na Twój ruch!

  • Nie czekaj, aplikuj do nas!

Logistyka to nasza pasja. Z pasją tworzymy nowoczesne systemy WMS, który wdrożyliśmy w kilkuset małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Innowacje w logistyce to nasza rzeczywistość. DataConsult to pasjonaci logistyki i IT. Nie brakuje nam poczucia humoru ani pysznej kawy w biurze. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – ta praca jest dla Ciebie!

Działamy na rynku 17 lat. Mamy przeszło 270 Klientów i ponad 4300 użytkowników naszych produktów. Zrealizowaliśmy ponad 300 udanych projektów. Prowadzimy projekty badawcze z użyciem wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji oraz robotów wspomagających pracę ludzi.

Z nami, będziesz wspierał i rozwijał produkt informatyczny do obsługi magazynów wysokiego składowania i centrów logistycznych. Będziesz pracować w renomowanej firmie- bezpośrednio u producenta- o silnej pozycji na rynku IT.

W DataConsult pracujemy w zgranym zespole zmotywowanych ludzi, spędzamy ze sobą czas zarówno w pracy, jak i po pracy. W naszym biurze panuje bardzo przyjazna atmosfera, co jest doceniane i pielęgnowane przez wszystkich pracowników.

Przewiń do profilu firmy