Oferta pracy

Programista SQL

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.O firmie

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

Do Dysa 9

Lublin

Jesteś ambitną osobą i chcesz się rozwijać? Lubisz pracę w zespole? W takim razie rozwiń z nami skrzydła swojej kariery! Skorzystaj z możliwości oferowanych przez globalną i innowacyjną firmę jaką jest CGM! Rozwijaj się wraz z jednym ze światowych liderów oprogramowania medycznego. W odróżnieniu od innych rozumiemy, ze rozwój produktu możliwy jest tylko dzięki rozwojowi ludzi, którzy go tworzą. CompuGroup Medical jest największą firmą w Polsce koncentrującą się wyłącznie na eHealth. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy do ponad 400 000 klientów z 40 krajów, w tym do 150 największych polskich szpitali. Każdego dnia 4000 pracowników CGM na całym świecie tworzy innowacyjne rozwiązania informatyczne, które pomagają leczyć ludzi.

Zakres obowiązków:

Twoim głównym zadaniem będzie współpraca przy utrzymaniu i rozwoju aplikacji klasy HIS (Hospital Information System), z której codziennie korzysta tysiące użytkowników w szpitalach w całej Polsce.

Jako osoba na drugiej linii wsparcia będziesz odpowiadać za szczegółową weryfikację zgłoszeń rejestrowanych w systemie CMMS, dbanie o wysoki poziom świadczonych usług i satysfakcję Klienta.

Kompetencje związane z optymalizacją zapytań bazodanowych, doświadczenie w programowaniu w T-SQL oraz PL/SQL na pewno będą kluczowymi elementami w Twojej codziennej pracy.

Umiejętność analitycznego myślenia, elastyczność, dociekliwość i umiejętność pracy zespołowej ułatwi implementację nowych funkcjonalności, rozbudowę i modyfikację istniejących raportów oraz codzienne wsparcie naszych klientów i zespołów programistycznych.

Dostarczając systemy informatyczne dla szpitali wspieramy pracę personelu odpowiedzialnego za zdrowie i życie pacjentów. Dlatego też otwartość na rozwój oraz chęć poznania branży ułatwi komunikację i podniesie Twoją wiarygodność w oczach Klientów.

Pamiętaj, pomagamy leczyć, każdego dnia!

Wymagania:

  • Znajomość SQL
  • Znajomość T-SQL i/lub PL/SQL
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę z literaturą fachową i dokumentacją techniczną,
  • Umiejętność pracy z środowisku bazy danych Oracle 11g/12g na poziomie przynajmniej podstawowym

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność pisania procedur składowanych i zaawansowanych zapytań SQL, optymalnych pod kątem wydajności
  • Praktyczna znajomość zagadnień analityczno-raportowych
  • Praktyczna znajomość zagadnienia migracji danych
  • Znajomość narzędzi Pentaho, JasperReports
  • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych
  • Znajomość środowiska UNIX / Linux
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (GIT)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Pracę w atmosferze współpracy w zespole, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z systemem klasy Enterprise
  • Pracę zgodnie z metodykami zwinnymi
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, karnetu sportowego, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, lektoraty językowe, wyjazdy integracyjne, opieka medyczna), elastyczne godziny pracy
Zgłoszenia zawierające CV proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Programisty SQL prowadzonego przez firmę CompuGroup Medical Polska Sp.z.o.o.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę CompuGroup Medical Polska Sp.z.o.o.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy