Logo Pracuj.pl

Programista SQL

ERYK PIETRASZEWSKI MEDSOFT; BHP VOTAO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Agent

  • MS SQL Server 2016/2017

  • T-SQL (Procedury, funkcje)

Mile widziane

  • SSIS

  • SSRS

  • SQL Prompt (Redgate)

  • SQL Search (Redgate)

  • SQL Source Control (Redgate)

O projekcie

Posiadamy ciekawy i zróżnicowany zespół specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą

Zadbamy o Twój rozwój zawodowy, będziesz uczestniczyć w ciekawych projektach

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie oraz optymalizowanie istniejących mechanizmów SQL oraz branie aktywnego udziału w ich rozwoju
  • Angażowanie się w podstawową administrację oraz monitoring systemów bazodanowych
  • Rozwijanie oraz tworzenie nowych rozwiązań w oparciu o TSQL
  • Uczestniczenie w spotkaniach analitycznych dotyczących projektów oraz rozwoju oprogramowania
  • Prowadzenie dokumentacji opracowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie MS SQL Server 2014/2016/2017 (min 2 letnie doświadczenie)
  • Umiejętność optymalizacji zapytań oraz tworzenia wydajnego kodu
  • Znajomość narzędzi SQL Source Control oraz systemu wersji Git
  • Znajomość wbudowanych mechanizmów serwera SQL (Service Broker, Linked Server, Agent)
  • Zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy (szczególnie podczas pracy zdalnej)
  • Samodzielność, umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • pracę na nowoczesnym sprzęcie
  • 100% praca zdalna
  • Elastyczne godziny / tryb pracy
  • Kartę Multisport

ERYK PIETRASZEWSKI MEDSOFT; BHP VOTA

Jesteśmy zespołem o ugruntowanej oraz stabilnej pozycji na rynku w obszarze medycznym. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz zadowolenie klientów, którzy korzystają z naszych rozwiązań. Obecnie w dynamicznie zmieniającym się świecie usługi medyczne są ciekawym miejscem rozwoju. Szukamy ciekawych, energicznych osób z pasją oraz pełnych pomysłów, które jako otwarta firma chcemy wspólnie realizować.

Programista SQL, śląskie