Logo Pracuj.pl

Programista SQL

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MS SQL Server

  • Reporting Services

  • Report Builder

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowa raportów z wykorzystaniem technologii Reporting Services
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w zakresie zbierania i analizowania danych do raportów
  • Analiza, przygotowywanie oraz optymalizacja zapytań SQL w systemach bazodanowych na potrzeby raportów
  • Wsparcie analityczne jednostek operacyjnych w zakresie analizy i prezentacji danych

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość SQL w dialekcie MS SQL Server
  • Znajomość Reporting Services, Report Builder
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

To oferujemy

  • Umowę czasową na okres 1 roku z możliwością przedłużenia
  • Solidny sprzęt komputerowy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem
  • Multisport, karty podarunkowe, vouchery
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Sekcje zainteresowań pracowników
  • Ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Programista SQL, Warszawa