Oferta pracy

Programista SQL

Moventum Services Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 12a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Moventum Services Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • T-SQL

Mile widziane

  • Java

  • Git

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • rozwój kluczowych aplikacji biznesowych wspierających działalność spółki,

  • analiza i programowanie procedur przetwarzania danych,

  • tworzenie rozbudowanych raportów,

  • weryfikacja wymagań biznesowych,

  • tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość SQL (T-SQL),

  • znajomość środowiska MS SQL,

  • umiejętność optymalizacji zapytań,

  • umiejętność wykonywania analiz potrzeb Klienta i ich przełożenia na rozwiązania funkcjonalne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania.

  • znajomość podstaw Java,

  • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT,

  • znajomość podstaw .NET,

  • znajomość zagadnień administracji bazami danych MS SQL.

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii stwarzających duże możliwości rozwojowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji,

  • pracę w ambitnym zespole opartym na partnerstwie i współpracy,

  • szkolenia oparte na platformie Pluralsight,

  • pracę w metodyce scrum,

  • pracę w środowisku międzynarodowym,

  • umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Moventum posiada swoje siedziby między innymi w Luksemburgu i Polsce. Jesteśmy jednym z liderów wśród firm obsługujących fundusze inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

W zakres naszej obsługi wchodzą fundusze polskie i luksemburskie dystrybuowane na rynkach polskim, austriackim, czeskim oraz słowackim. Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.

Przewiń do profilu firmy