Logo Pracuj.pl

Programista SQL

PolcarO firmie

Polcar

Aleksandra Wejnerta 19

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SQL Server

  • T-SQL

Mile widziane

  • PowerShell

  • .NET

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozbudowa oprogramowania wspomagającego pracę firmy (z zakresu ERP, CRM, SCM)
  • integracja danych
  • pomoc we wdrożeniu oprogramowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne, studenci lub doświadczenie w programowaniu
  • podstawowej znajomości systemu zarządzania bazami danych MS SQL Server i języka T-SQL
  • chęci nauki języka T-SQL i pogłębienia swojej bazodanowej wiedzy
  • chęci dogłębnego poznania złożonej i rozbudowanej bazy danych
  • umiejętności szybkiego analizowania i rozwiązywania bieżących problemów
  • dobrych umiejętności interpersonalnych (współpraca także z działami nietechnicznymi)

  • znajomość baz SSIS, SSRS, SSAS
  • znajomość języków skryptowych np. Powershell
  • znajomość podstaw programowania .net 4.0+ (c#, WinForms, Devexpress)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu złożonego oprogramowania
  • pracę w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub zgodnie z preferencjami, terminowość wynagrodzeń, praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy
  • pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

POLCAR - Wiodący dystrybutor części zamiennych z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko Programista w Dziale Innowacji i Rozwoju Oprogramowania.

Odwiedź naszą stronę: www.polcar.com

Dodatkowe informacje

Prosimy o umieszczenie w nagłówku e-maila numeru referencyjnego DIRO/1/21 oraz dodanie oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.).".

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref. DIRO/1/21

Programista SQL, Aleksandra Wejnerta 19, Mokotów, Warszawa