Oferta pracy
6008788507202021
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydydatami. Administratorem danych osobowych jest: ADP Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa, NIP: 525-21-65-884. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: ADP Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 70 , 00-838 Warszawa, NIP: 525-21-65-884 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista SQL

ADP Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 31 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • T-SQL

O projekcie

Na tej pozycji będziesz mieć okazję wspierać nasz Dział Wdrożeń w rozwoju oprogramowania i dostosowywaniu aplikacji kadrowo-płacowej do ciągle zmieniającego się polskiego prawa pracy oraz wymagań klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności w systemie w obszarze kadrowo-płacowym dostosowanych do potrzeb biznesu,

  • Udział w projektach rozwoju systemów (analiza i projektowanie rozwiązań, programowanie T-SQL, przygotowywanie dokumentacji technicznej, testowanie zmian),

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów,

  • Sporządzanie dokumentacji tworzonych rozwiązań,

  • Współpraca z pracownikami innych działów dotycząca rozwoju i bieżącego utrzymania systemu.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu w MS SQL, T-SQL,

  • Praktyczna znajomość zagadnień bazodanowych, w tym przygotowywanie zaawansowanych zapytań SQL oraz programowania w T-SQL,

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów wydajnościowych i optymalizacji zapytań dla baz danych MS SQL Server,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dotrzymywanie terminów,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień biznesowych z obszaru kadr i płac

  • Znajomość prawa pracy

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę

  • Nowoczesne i komfortowe środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (tymczasowo cała firma pracuje w systemie zdalnym)

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość ciągłego rozwoju

  • Stałe wsparcie doświadczonego zespołu oraz pakiet szkoleń wewnętrznych

  • Opiekę mentora podczas okresu wdrożenia

  • Benefity i świadczenia pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wsparcie dla pracowników

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje