Oferta pracy

Super Pharm

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Super Pharm

Domaniewska 48

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS-SQL

  • T-SQL

  • SSIS

  • SSRS

Mile widziane

  • WCF

  • .NET

  • ASP.net MVC

  • Power BI

System operacyjny

O projekcie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie istniejących baz danych, wymianę danych między systemami, projektowanie i wdrażanie architektury systemów bazodanowych oraz za administrowanie środowiskami raportowania danych biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i optymalizacja skryptów T-SQL oraz procedur składowanych

  • tworzenie, rozwój oraz testowanie raportów/aplikacji przy użyciu technologii Transact-SQL, SSIS, SSRS

  • tworzenie i modyfikacja rozwiązań klasy ETL (projektowanie i tworzenie rozwiązań integracyjnych)

  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem bazodanowym, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień

  • weryfikacja wymagań biznesowych w tym współpraca z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy)

  • współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych (z partnerami technologicznymi i IT), z programistami w zakresie eksploatowanych systemów i rozwiązań informatycznych

Nasze wymagania

  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL, w szczególności bazy danych MS SQL oraz języka Transact-SQL

  • praktyczna znajomość SSIS oraz SSRS

  • umiejętność analizy wymagań biznesowych pod kątem przełożenia ich na specyfikację techniczną i projekt rozwiązania

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako analityk, programista przy projektowaniu i tworzeniu rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem T-SQL

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją

  • myślenie koncepcyjne, kreatywność w znajdowaniu praktycznych rozwiązań

  • wysokie zdolności interpersonalne, w szczególności umiejętność skutecznego komunikowania się zarówno z ekspertami technicznymi, jak i biznesem

  • nastawienie na realizację zadań i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • znajomość .Net (WCF, ASP.net MVC)

  • znajomość Power BI

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • data scientist
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • środowiska testowe

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjny pakiet benefitów

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju, szczególnie w obszarze systemów ETL

  • udział w szkoleniach

  • możliwość realizacji swoich pomysłów

  • możliwość pracy zdalnej 2 dni tygodniowo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z Menadżerem Działu IT i z HR

2

zadanie sprawdzające umiejętności

3

rozmowa z Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za IT

4

rozmowa z Prezesem i Wiceprezesem

Super Pharm

Super Pharm

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 – nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, morze profesjonalizmu i dobrej, przyjaznej atmosfery, to współpraca oparta na zaufaniu, multum szans na rozwój i obiecująca meta w postaci awansu, będąca jednocześnie początkiem nowej drogi zawodowej.

Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście!

Zapraszamy do Super-Pharm.

Przewiń do profilu firmy