Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista SQL

UNITY-T GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań bazodanowych

  • Modelowanie struktur danych

  • Implementacja procesów bazodanowych

  • Testowanie oraz wdrażanie tworzonych rozwiązań

  • Diagnozowanie i usuwanie błędów programistycznych

  • Optymalizacja oraz poprawa wydajności działających procesów

  • Praca w środowiskach Visual Studio, SQL Server

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk IT lub pokrewnych

  • Umiejętności analitycznych , rozumienie procesów biznesowych i ich poprawnego mapowania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w językach T-sql, PISql, PgPISql

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość tematyki hurtowni danych

  • Znajomość podstaw programowania obiektowego

  • Umiejętność identyfikacji, analizowania oraz rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość poszerzania specjalistycznej wiedzy z zakresu projektów IT

  • Pracę w nieformalnej atmosferze wśród osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach