Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista SQL

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Place of work: Warszawa
Ref. number: MM/SQL/1017/WAW/P

Zakres obowiązków:

  • Implementacja procesów integrujących i zasilających centralną bazę
  • Obsługa błędów zgłaszanych w trakcie testów

Opis projektu:

  • Rozwój centralnej bazy na potrzeby rozbudowy systemu self service
  • Wykorzystywane technologie: PostgreSQL 9.4, Oracle 12, Talend ETL, schedulein, GIT

Wymagania:

  • Staż pracy na wymaganym stanowisku: 3 lata
  • Znajomość języków obcych: angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
  • Wykształcenie: Wyższe techniczne
  • Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych.
  • Wymagania techniczne:
    • Bardzo dobra znajomość SQL, PL SQL, w środowisku bazy danych PostgreSQL.
    • Wiedza z zakresu optymalizacji zapytań i wydajności w bazach danych, przetwarzanie danych, ETL.

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość systemu Unix i umiejętność tworzenia skryptów w języku powłoki.
  • Mile widziana znajomość Oracle w wersji 12.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w narzędziu Talend ETL, ScheduleIn.

Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się