Ta oferta pracy jest nieaktualna od 354 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista SQL

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

    Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Place of work: Warszawa
    Ref. number: MM/SQL/1017/WAW/P

    Zakres obowiązków:

    • Implementacja procesów integrujących i zasilających centralną bazę
    • Obsługa błędów zgłaszanych w trakcie testów

    Opis projektu:

    • Rozwój centralnej bazy na potrzeby rozbudowy systemu self service
    • Wykorzystywane technologie: PostgreSQL 9.4, Oracle 12, Talend ETL, schedulein, GIT

    Wymagania:

    • Staż pracy na wymaganym stanowisku: 3 lata
    • Znajomość języków obcych: angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
    • Wykształcenie: Wyższe techniczne
    • Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych.
    • Wymagania techniczne:
      • Bardzo dobra znajomość SQL, PL SQL, w środowisku bazy danych PostgreSQL.
      • Wiedza z zakresu optymalizacji zapytań i wydajności w bazach danych, przetwarzanie danych, ETL.

    Wymagania dodatkowe:

    • Znajomość systemu Unix i umiejętność tworzenia skryptów w języku powłoki.
    • Mile widziana znajomość Oracle w wersji 12.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w narzędziu Talend ETL, ScheduleIn.

    Oferujemy:

    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
    • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
    • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]