Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Systemów Automatyki

Schulz Infoprod Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Metalowa 3

Poznań

SCHULZ Infoprod Sp. z o. o. to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynieryjne, działające w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki i wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Jesteśmy na rynku od 1987 roku, a w 2002 staliśmy się częścią grupy SCHULZ Systemtechnik GmbH, która zrzeszając kilka firm zatrudnia łącznie ponad 1100 pracowników.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

Programista uczestniczyć będzie w realizacji projektów z branży automatyki w różnych dziedzinach przemysłu. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • programowanie sterowników PLC,
  • programowanie robotów i serwonapędów,
  • wdrażanie systemów automatyki w kraju i za granicą,
  • uczestnictwo w projektach z branży automatyki procesowej i/lub maszynowej.

Wymagania i umiejętności:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy przy programowaniu sterownikowych systemów automatyki,
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka/robotyka lub pokrewnym,
  • biegłość w programowaniu systemów SIMATIC: serii 300/400/1500,
  • praktyczna umiejętność programowania robotów ABB, KUKA lub Fanuc,
  • praktyczna umiejętność programowania z użyciem serwonapędów,
  • praktyczna znajomość systemów komunikacji przemysłowej,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość narzędzi HMI/SCADA: TIA/WinCC, PCS7 lub InTouch,
  • podstawowa znajomość baz danych oraz SQL,
  • znajomość starszych systemów Siemens np. S5,
  • praktyczna znajomość narzędzi innych firm jak np. Allen-Bradley,
  • znajomość j. niemieckiego (preferowany) lub innego języka obcego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • możliwość awansu pionowego w strukturach firmy
  • kursy i szkolenia w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych stosowanych w przemyśle
  • lekcje języka niemieckiego
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • miłą atmosferę pracy
  • wydarzenia i spotkania poza pracą
Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz spełnić się jako inżynier i pozostawić swój ślad na ziemi, biorąc udział w zaawansowanych technologicznie projektach na całym świecie - to jest oferta właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy szczególnie pasjonatów, osoby ambitne i nie bojące się wyzwań. Spełnimy wasze oczekiwania!
Lub wyślij CV pod adres:
SCHULZ INFOPROD Spółka z o.o.
ul. Metalowa 3, 60-118 Poznań

Ogłoszenie archiwalne