Logo Pracuj.pl

Programista Systemów Automatyki

Schulz Infoprod Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Metalowa 3

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC,
  • programowanie robotów i serwonapędów,
  • wdrażanie systemów automatyki w kraju i za granicą,
  • uczestnictwo w projektach z branży automatyki procesowej i/lub maszynowej.

Podział czasu pracy

70%

Praca na miejscu

30%

Delegacje

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy przy programowaniu sterownikowych systemów automatyki,
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka/robotyka lub pokrewnym,
  • biegłość w programowaniu systemów SIMATIC: serii 300/400/1500,
  • praktyczna umiejętność programowania robotów ABB, KUKA lub Fanuc,
  • praktyczna umiejętność programowania z użyciem serwonapędów,
  • praktyczna znajomość systemów komunikacji przemysłowej,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość narzędzi HMI/SCADA: TIA/WinCC, PCS7 lub InTouch,
  • podstawowa znajomość baz danych oraz SQL,
  • znajomość starszych systemów Siemens np. S5,
  • praktyczna znajomość narzędzi innych firm jak np. Allen-Bradley,
  • znajomość j. niemieckiego (preferowany) lub innego języka obcego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • możliwość awansu pionowego w strukturach firmy
  • kursy i szkolenia w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych stosowanych w przemyśle
  • miłą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • system kafeteryjny MyBenefit

Etapy rekrutacji

1

1. Przegląd CV

2

2. Rozmowa z Kierownikiem Działu

3

3. Rozmowa z Członkiem Zarządu

SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynieryjne, działające w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki i wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Jesteśmy na rynku od 1987 roku. W 2002 staliśmy się częścią grupy niemieckiej grupy SCHULZ Systemtechnik GmbH.

Programista Systemów Automatyki, Metalowa 3, Poznań