Oferta pracy

Programista systemów Embedded

EL-Piast Sp. z o.o.O firmie

  • Krzywoustego 23
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

EL-Piast Sp. z o.o.

Krzywoustego 23

Oleśnica

Firma EL-Piast Sp. z o.o. istnieje ponad 10 lat na rynku automatyki w Polsce. Rozwijamy nasze autorskie systemy sterowania oparte na własnych sterownika PLC, systemie BMS oraz chmurze. Współpracujemy z wieloma firmami z branży automatyki i sterowania zarówno w Polsce jak i w krajach Europy zachodniej oraz wschodniej.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy przeprowadzamy rekrutację do jednostki badań i rozwoju zlokalizowanej w Oleśnicy (k. Wrocławia) na stanowisko Programista systemów Embedded.

Obowiązki pracownika:

  • projektowanie, implementacja i testowanie oprogramowania dla systemów wbudowanych
  • prowadzenie dokumentacji do wytwarzanego oprogramowania
  • opieka, optymalizacja i dalszy rozwój oprogramowania

Wymagania od kandydata:

  • wyższe wykształcenie w dziedzinie elektroniki / informatyki
  • doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu oprogramowania wbudowanego (może być akademickie)
  • bardzo dobra znajomość C / C++
  • znajomość środowisk programistycznych dla systemów Embeded (Eclipse, Visual Studio, STM32 Cube)
  • znajomość języka angielskiego (umiejętność korzystania z dokumentacji anglojęzycznych)
  • doświadczenie z platformami AVR, STM32, STM8

Oferujemy:

  • realny wpływ na tworzone produkty
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • forma umowy: UOP / B2B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy