Logo Pracuj.pl

Programista systemów ERP C# .Net

DATIO Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DATIO Sp. z o.o.

1 Maja 88

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu wdrożeniowego w zakresie implementacji systemu ERP
  • tworzenie i rozwój rozwiązań informatycznych
  • testowanie rozwiązań informatycznych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej rok praktyki w programowaniu w C#
  • znajomość platformy.NET
  • dobra znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego
  • doświadczenie w pracy w środowisku Visual Studio
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych
  • komunikatywność, dokładność, terminowość

Mile widziane

  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych
  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP

To oferujemy

  • umowę o pracę, pełny etat
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet szkoleń podstawowych i zaawansowanych
  • pracę pełną wyzwań
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie on-line

3

Spotkanie w biurze

Firma Datio Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i wdrażaniem nowoczesnego systemu ERP enova365. Działamy na rynku już od niemal 11 lat jako liczący się autoryzowany partner enova365 w Polsce. Tworzymy młody i zgrany zespół do zadań specjalnych! Jeśli jesteś kreatywny/a, nie boisz się wyzwań i chcesz dołączyć do naszego Teamu, prześlij nam swoje CV, być może to właśnie na Ciebie czekamy!

Programista systemów ERP C# .Net, 1 Maja 88, Katowice