Oferta pracy

Programista Systemów Mobilnych

Grupa AmicaO firmie

  • Poznań, ul. Bułgarska 17

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.

Obecnie do Amica Spółka Akcyjna do Działu Badań i Rozwoju – Sekcji Projektowania Elektroniki
poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Systemów MobilnychNumer ref.: PSM/08/2020

Główne zadania:

  • Rozwój oprogramowania dla urządzeń mobilnych z systemem Android i/lub iOS
  • Rozbudowa możliwości komunikacyjnych pomiędzy urządzeniami mobilnymi a systemem centralnego zarządzania
  • Praca nad polepszaniem wydajności oraz jakości aplikacji mobilnych
  • Poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań oraz śledzenie trendów na rynku systemów mobilnych oraz IoT
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi oraz działami zajmującymi się oprogramowaniem, centralnym systemem zarządzania oraz urządzeniami końcowymi
  • Rozwój architektury sterowania urządzeń typu IoT

  • Nasze oczekiwania:Wykształcenie wyższe techniczne ewentualnie student ostatnich lat
  • Praktyczna znajomość programowania aplikacji dla systemów mobilnych Android albo iOS – minimum 2 lata praktyki
  • Znajomość systemu kontroli wersji (np. Git, SVN)
  • Znajomość metod testowania aplikacji mobilnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne
  • Kreatywność i innowacyjność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych
  • Wiedza z zakresu optymalizacji aplikacji mobilnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami mobilnymi oraz IoT
  • Bardzo duży wpływ na wytwarzane oprogramowanie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Interesujący pakiet benefitów: dofinansowanie do karty multisport, sprzedaż pracownicza, zajęcia językowe, elastyczny czas pracy, możliwość realizowania pasji sportowych (kręgle, siatkówka…) i wiele innych
  • Świetnie wyposażone stanowisko do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy