Oferta pracy

Programista systemów SAP (ABAP/SAPUI5) – obszar MM/WM

All for One Poland

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • HTML

  • jQuery

  • ABAP

  • JS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój aplikacji SAP w ramach: projektów wdrożeniowych, serwisu aplikacyjnego oraz przygotowania produktów własnych,

  • Tworzenie rozszerzeń funkcjonalnych systemów SAP dla naszych klientów oraz w ramach produktów własnych,

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,

  • Udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników systemów SAP po stronie klienta oraz konsultantów odpowiedzialnych za aplikacje SAP,

  • Prowadzenie wewnętrznych warsztatów/szkoleń w zakresie technologii SAP,

  • Nauka nowych technologii udostępnianych w kolejnych wersjach systemów SAP,

  • Specjalizacja w obszarach logistycznych systemu SAP.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu systemów SAP w języku ABAP,

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • Znajomość technik programowania obiektowego,

  • Znajomość technik programowania aplikacji webowych (HTML5, JS, JQuery, OData, SAPUI5),

  • Znajomość technik modelowania procesów biznesowych np. BPMN,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość dowolnego logistycznego modułu/modułów systemu SAP: MM, LE, SD, PP, PM, PS,

  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego,

  • Posiadanie dowolnego certyfikatu SAP w zakresie programowania systemów SAP np. ABAP/HANA/Fiori/Cloud Platform.

To oferujemy

  • Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą,

  • Szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego,

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku,

  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności,

  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

Więcej: www.all-for-one.pl/kariera

Przewiń do profilu firmy