Oferta pracy

Programista systemów wbudowanych (automotive)

MakoLab SAO firmie

  • Ogrodowa 8

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MakoLab to „digital project house” – zespół ekspertów od technologii, realizujących projekty z obszaru transformacji cyfrowej. Naszym priorytetem jest w jak najlepszy sposób wspierać realizację celów biznesowych naszych klientów.
Realizujemy projekty z obszaru transformacji cyfrowej na rzecz globalnych koncernów i branżowych liderów. Nasze rozwiązania wspierają klientów w ponad 80 krajach na całym świecie w szczególności z branż automotive, finansów, real estate i consumer goods.

W związku z rozwojem działalności na rynkach zagranicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista systemów
wbudowanych (automotive)

Główne zadania:

  • development komponentów w środowisku automotive (z uwzględnieniem hardware-u)
  • analizę wymagań, udział w projektowaniu
  • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia produktu końcowego

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe ze wskazaniem na wyższe techniczne (elektronika i telekomunikacja, mechatronika, inżynieria programowania)
  • Bardzo dobra znajomość C/C++
  • Praktyczna znajomość środowisk wbudowanych (embedded)
  • Doświadczenie z narzędziami firmy Vector (CANoe itp)
  • Doświadczenie z magistralą CAN
  • Umiejętność tworzenia skryptów (Python lub inny język skryptowy)
  • Doświadczenie z systemami Linux
  • Wiedza odnośnie technik i narzędzi używanych do testowania rozwiązań wbudowanych - testy jednostkowe i integracyjne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2)

Mile widziane:

  • Znajomość AUTOSAR
  • Doświadczenie w Functional Safety Standard

Administratorem danych jest MakoLab SA z siedzibą w Łódź 91-062, Ogrodowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy