Oferta pracy

Programista systemów wbudowanych - Elektronik

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stępińska 22/30

Warszawa

Retail Robotics is a leading business technology company that delivers solutions that unleash the full potential of e-commerce, e-grocery, and high street retail . Our solutions simultaneously improve the efficiency and convenience of delivery and click and collect processes for both retailers and consumers.

With more than 30 years’ experience in mechanical manufacturing and over a decade of research and development Retail Robotics has developed powerful robotic click and collect machines and parcel lockers that are at the forefront of innovation.

Twoje obowiązki

  • Tworzenie oprogramowania dla elektronicznych komponentów automatyki zrobotyzowanych maszyn magazynowych
  • Testowanie urządzeń elektronicznych w docelowym środowisku pracy
  • Współpraca z działem automatyki

Nasze oczekiwania

  • Dobra znajomość języka C
  • Wiedza w obszarze mikrokontrolerów z rodziny AVR lub STM32
  • Znajomość działania protokołów UART, SPI, I2C, CAN, USB, Ethernet
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Obsługa sprzętu laboratoryjnego (multimetr, oscyloskop, zasilacz, etc.)

Mile widziane

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość platform Raspberry Pi, Orange Pi lub podobnych
  • Umiejętność lutowania, w tym komponentów SM

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wkład w tworzeniu przełomowych projektów na rynku retail
  • Stabilne zatrudnienie
  • Świetną atmosferę pracy w około 60 osobowym Zespole
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego
  • Kartę MultiSport
  • Kurs języka angielskiego w miejscu pracy - 1,5 h tygodniowo
  • Work - life balance, szanujemy Twój czas!

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV. Zaaplikuj przez przycisk „Aplikuj teraz”.

Odwiedź naszą stronę: https://www.rrobotics.co/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest  Retail Robotics Sp. z o.o. Sp.k.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy