Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista systemów wbudowanych Embedded Developer

Ropam Elektronik s.c.O firmie

  • Myślenice 301, Myślenice
    Myślenice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ropam Elektronik s.c.

301

Myślenice

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizacja oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania.

  • Rozwijanie oprogramowania dla nowych produktów.

  • Przeprowadzanie testów oprogramowania.

  • Współpraca z projektantami sprzętu.

  • Programowanie systemów testowania produkowanych układów elektronicznych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania niskopoziomowego w języku C dla urządzeń wbudowanych.

  • Wiedzy o systemach mikroprocesorowych.

  • Dobrej znajomości systemu Linux

  • Znajomości systemów wbudowanych oraz systemów czasu rzeczywistego

  • Znajomości zagadnień związanych z sieciami komputerowymi.

  • Wykształcenia technicznego (preferowane: elektronika, automatyka i kierunki pokrewne).

  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów konstrukcyjnych.

  • Umiejętności pracy zarówno samodzielnej oraz w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość protokołów SPI, I2C, USART, RS485. USB, Ethernet.

  • Umiejętność z zakresu elektroniki.

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak: oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.

  • Znajomość zasad programowania obiektowego.

  • Znajomość języków Python, C#, Java.

  • Umiejętności pisania testów jednostkowych.

  • Znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w szybko rozwijającej się firmie,

  • Stabilność – stawiamy na długofalową współpracę,

  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy.

  • Współtworzenie autorskich i innowacyjnych rozwiązań.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma Ropam Elektronik s.c. jest jedną z wiodących polskich firm, zajmujących się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych.

Przewiń do profilu firmy