Oferta pracy

Programista systemów wbudowanych

Global Control 5 S.A.O firmie

Global Control 5 S.A.

Budowlanych 27

Gdańsk

Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. GC5 tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami w dziedzinie automatyki budynkowej. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy we współpracy z partnerskimi firmami integratorskimi.

Atmosferę w pracy tworzą niezwykli ludzie.
Dołącz do zespołu Global Control 5 Sp. z o. o.
na stanowisko:

Twoją rolą będzie praca w scrumowym zespole programistów, którzy utrzymują i rozwijają oprogramowanie urządzeń do zastosowań w automatyce budynkowej wraz z oprogramowaniem towarzyszącym.

Zakres obowiązków:

  • Aktualizacja oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania
  • Rozwijanie oprogramowania embedded C dla nowych produktów
  • Przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Współpraca z projektantami sprzętu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Znajomość systemów wbudowanych oraz systemów czasu rzeczywistego
  • Dobra znajomość systemu Linux
  • Umiejętności programowania mikrokontrolerów ARM Cortex M
  • Znajomość protokołów SPI, I2C, USART, RS485. USB, Ethernet, RMII
  • Znajomość protokołów TCP/IP, UDP, BACnet, Modbus
  • Umiejętności z zakresu elektroniki
  • Znajomość systemów kontroli wersji Git/SVN

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak: oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.
  • Znajomość systemów budowania jak Yocto lub Buildroot
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Znajomość języków Python, C#, Java
  • Znajomość technologii webowych JavaScript, HTML, CSS, JSON
  • Znajomość zagadnień związanych z CI/CD
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
  • Umiejętności pisania testów jednostkowych
  • Znajomość JIRA/Confluence

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole nad produktami, oferowanymi na całym świecie
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV klikając w przycisk aplikowania.
KLAUZULA ZGODY

1. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie (02-820), przy ul. Wyczółki 71, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dn. 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam również, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
i/lub*

2. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie (02-820), przy ul. Wyczółki 71, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dn. 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam również, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Uwaga!!! Prosimy o dodanie do CV oraz podpisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, zamieszczonej poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy