Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista systemów wbudowanych

EXON SP Z O.O.O firmie

8 00012 000 brutto / mies.

EXON SP Z O.O.

Władysława Łokietka 5

Toruń

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • C

  • układy ARM

  • FreeRots

  • Git

  • openSSL

  • wolfSSL

  • cyaSSL

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie bibliotek niskopoziomowych dla peryferiów na podstawie dokumentacji wybranego układu

  • tworzenie i wykonywanie testów jednostkowych oraz integracyjnych

  • integracja/modyfikacja obecnych i nowych driverów pod kątem specyfikacji zawartej w dokumentacji

  • przygotowanie aplikacji testowych

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w języku C i C++

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego FreeRTOS

  • bardzo dobra znajomość specyfiki układów ARM

  • umiejętność tworzenia bibliotek niskopoziomowych oraz aplikacji wielowątkowych na systemy wbudowane

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych pod kątem peryferiów sprzętowych układu(I2C, SPI, CAN itp)

  • umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej,

  • znajomość protokołu SSL oraz bibliotek implementujących (openSSL, wolfSSL, cyaSSL),

  • znajomość GIT

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji (8 000 - 12 000 zł)

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość pracy B2B)

  • praca częściowo zdalna

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej