Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista systemu ERP IFS Softlab Sage

Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.O firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • ASP.NET

  • GitLab

  • HTML

  • CSS

  • MS Visual Studio

O projekcie

Poszukujemy osób z doświadczeniem w programowaniu systemów klasy ERP: IFS /Softlab /Sage, które chcą wykorzystać swoje umiejętności technologicznych w celu nauki programowania systemu ERP enova365!

Jeśli zatem jesteś zainteresowany(a) nauką nowego systemu i rozwojem swoich umiejętności technologicznych to zgłoś się do nas!

Twój zakres obowiązków

  • dostosowywanie i rozwój istniejących aplikacji;

  • współpraca przy tworzeniu dokumentacji projektowej;

  • programowanie według przygotowanych założeń projektowych;

  • wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji.

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu systemu ERP IFS, Softlab bądź Sage;

  • chęć poznania nowego systemu klasy ERP;

  • bardzo dobra znajomość platformy .NET (C#, ASP.NET);

  • praktyczna znajomość programu do zarządzania kodem GitLab;

  • bardzo dobra znajomość technologii webowych (HTML, CSS);

  • znajomość środowiska MS Visual Studio;

  • znajomość dobrych praktyk programistycznych;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji.

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o dowolną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B;

  • pracę w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu – dostosujemy się do Twoich preferencji;

  • wynagrodzenie na poziomie 5 000 – 8 000zł brutto, uzależnione od umiejętności i posiadanego doświadczenia, oraz formy zatrudnienia;

  • pracę przy ciekawych projektach;

  • możliwość poznania systemu ERP enova365;

  • możliwość brania udziału w szkoleniach u samego Producenta oprogramowania;

  • możliwość czerpania wiedzy od doświadczonych programistów;

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy – cenimy sobie kreatywność;

  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze;

  • pracę zdalną;

  • premie wynikowe.

Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.

Centrum Wdrożeń Informatycznych jest liderem wdrożeń systemów ERP na polskim rynku. Jesteśmy silnym zespołem, cenimy sobie współpracę i zaangażowanie. Stawiamy ambitne cele i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy

Nie czekaj, aplikuj!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Centrum Wdrożeń Informatycznych, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://cwinf.pl/.